2A12 T4 Havacılık Sınıfı Alüminyum Alaşımlı Yuvarlak Çubuk Yüksek Mukavemetli GB / T 3191 Standart Uçak Yapısal Ø8-250mm
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
| Marka adı: | WNRLN |
| Sertifika: | ISO 9001:2015, GB/T 3191 |
| Model numarası: | 2A12-T4-RB |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 500 kg |
|---|---|
| Fiyat: | USD 3.2-5.8 / kg |
| Ambalaj bilgileri: | Ahşap paletli ihracat sınıfı PVC ambalaj, neme dayanıklı ambalaj, denize uygun nakliye koruması |
| Teslim süresi: | Stok için 5 iş günü, üretim için 15-25 gün |
| Ödeme koşulları: | Ekipman işleme kapasitesine göre pazarlık yapın |
| Yetenek temini: | Aylık 200 Metrik Ton |
|
Detay Bilgi |
|||
| Alaşım: | 2A12 | Öfke: | T4 |
|---|---|---|---|
| Çap Aralığı: | 8mm - 250mm | Çekme mukavemeti: | ≥425 MPa |
| Verim gücü: | ≥275 MPa | Standart: | GB/T 3191, HB 5204 |
| Şekil: | Yuvarlak Çubuk | ||
| Vurgulamak: | 2A12 T4 Havacılık Yuvarlak Çubuk,Çin Standart Uçak Alüminyum,2A12 Yüksek Mukavemetli Alaşımlı Stok |
||
Ürün Açıklaması
2A12-T4 alüminyum alaşımı yuvarlak çubuk, yerli havacılık programlarında yaygın olarak kullanılan ve uluslararası pazarlara ihraç edilen 2024 alaşımının Çin standart eşdeğeri.Mükemmel dayanıklılık özellikleri ve yorgunluk direnci ile, uçağın yapısal bileşenleri için GB/T 3191 ve HB 5204 özelliklerini karşılar.
- Uluslararası 2024 alaşımına eşdeğer
- Çekim direnci: ≥425 MPa
- Mükemmel yorgunluk direnci
- T4 ısıtmasında iyi işlenebilirlik
- Havacılık projeleri için rekabetçi fiyatlandırma
| Alaşım | 2A12 (Al-Cu-Mg) |
|---|---|
| Temperatör | T4 |
| Çap aralığı | 8 mm - 250 mm |
| Uzunluk | 1000 mm - 6000 mm |
| Üretim Gücü | ≥ 275 MPa |
| Uzunluk | ≥10% |
Uçak gövdeleri, gövde çerçeveleri, kanat bileşenleri, havacılık yapısal parçaları, askeri ekipman, yüksek stresli mekanik bileşenler.




