1050 H14 Elektrik Kaliteli Alüminyum Flat Bar, %99,5 saflık, %62 IACS iletkenlik ve 229 W/m·K termal iletkenlik
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
| Marka adı: | WNRLN |
| Sertifika: | ISO 9001:2015 |
| Model numarası: | 1050-H14-EFB |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 500 kg |
|---|---|
| Fiyat: | USD 3.2-5.8 / kg |
| Ambalaj bilgileri: | Ahşap paletli ihracat sınıfı PVC ambalaj, neme dayanıklı ambalaj, denize uygun nakliye koruması |
| Teslim süresi: | Stok için 5 iş günü, üretim için 15-25 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T,L/C,Western Union |
| Yetenek temini: | Aylık 200 Metrik Ton |
|
Detay Bilgi |
|||
| Alaşım: | 1050 | Öfke: | H14 |
|---|---|---|---|
| Kalınlık aralığı: | 0,5 mm - 50 mm | Saflık: | Al ≥99,50% |
| İletkenlik: | %62 IACS | Isı İletkenliği: | 229 W/m·K |
| Şekil: | düz çubuk | ||
| Vurgulamak: | 1050 H14 Elektrikli düz çubuk,Transformör sarma alaşım stokları,Yüksek saflıkta akıcı düz çubuk |
||
Ürün Açıklaması
1050 H14 Elektrik Derecesi Alüminyum Alaşım Düz Çubuk 99.5 Saf Yüksek İletilebilirlik Transformörü Dolaşımları Güç Dağıtımı
Ürün Genel Görünümü
1050-H14 alüminyum alaşımı düz çubuk (99.5% minimum alüminyum içeriği) yaklaşık% 62 IACS'de herhangi bir alüminyum alaşımı arasında en yüksek elektrik iletkenliğini sunar.Güç dağıtım sistemleri, ve mükemmel formabilite ile maksimum iletkenlik gerektiren elektrikli uygulamalar.
Temel Özellikler
- 99Alüminyum saflığının en az %5'i
- Elektrik iletkenliği: 62% IACS
- Mükemmel ısı iletkenliği: 229 W/m·K
- Sarma ve bükme için üstün şekillendirme
- Yüksek korozyon direnci
Teknik özellikler
| Alaşım | 1050 (Al ≥99.50%) |
|---|---|
| Temperatör | H14 |
| Kalınlık aralığı | 0.5mm - 50mm |
| Genişlik aralığı | 20 mm - 300 mm |
| Çekim Gücü | 105-145 MPa |
| İletkenlik | 62% IACS |
Başvurular
- Transformör sargıları
- Otobüs çubuğu sistemi
- Değiştirme cihazı bileşenleri
- Güç dağılımı
- Kablo örtüsü
- Elektrikli kabuklar
- Sıcaklık alıcıları
Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum




