3003 H14 Alüminyum düz çubuk, genel metal işlerinde mükemmel şekillendirilebilirlik ve iyi kaynaklanabilirlik
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
| Marka adı: | WNRLN |
| Sertifika: | ISO 9001:2015 |
| Model numarası: | 3003-H14-FB |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 500 kg |
|---|---|
| Fiyat: | USD 3.2-5.8 / kg |
| Ambalaj bilgileri: | Ahşap paletli ihracat sınıfı PVC ambalaj, neme dayanıklı ambalaj, denize uygun nakliye koruması |
| Teslim süresi: | Stok için 5 iş günü, üretim için 15-25 gün |
| Ödeme koşulları: | Ekipman işleme kapasitesine göre pazarlık yapın |
| Yetenek temini: | Aylık 200 Metrik Ton |
|
Detay Bilgi |
|||
| Alaşım: | 3003 | Öfke: | H14 |
|---|---|---|---|
| Kalınlık aralığı: | 0,3 mm - 100 mm | Çekme mukavemeti: | 140-180MPa |
| Uzama: | ≥%10 | Biçimlendirilebilirlik: | Harika |
| Şekil: | düz çubuk | ||
| Vurgulamak: | 3003 H14 Ticari düz bar,Genel amaçlı alüminyum çubuk,Formüle edilebilir kaynaklanabilir alaşım düz çubuk |
||
Ürün Açıklaması
3003 H14 Ticari Alüminyum Alaşımlı Düz Çubuk Genel Amaçlı Sac Çatı Kaplama İyi Şekillendirilebilirlik Kaynaklanabilirlik
Ürüne Genel Bakış
3003-H14 alüminyum alaşımlı yassı çubuk, mükemmel korozyon direnci, orta düzeyde dayanıklılık ve olağanüstü işlenebilirlik sunan, yaygın olarak kullanılan ticari sınıf bir malzemedir. Ana alaşım elementi manganez olduğundan, 1100 serisine göre %20 daha yüksek mukavemet sağlarken, genel imalat için mükemmel şekillendirilebilirliği korur.
Temel Özellikler
- 1100 serisi alüminyumdan %20 daha güçlü
- Mükemmel korozyon direnci
- Bükme ve damgalama için üstün şekillendirilebilirlik
- Tüm yöntemlerle iyi kaynaklanabilirlik
- Genel uygulamalar için uygun maliyetli
Teknik Özellikler
| Alaşım | 3003 (Al-Mn-Cu) |
|---|---|
| Öfke | H14 |
| Kalınlık Aralığı | 0,3 mm - 100 mm |
| Genişlik Aralığı | 20mm - 300mm |
| Çekme Dayanımı | 140-180MPa |
| Uzama | ≥%10 |
Uygulamalar
- Çatı kaplama levhaları
- Oluklar
- Kimyasal ekipman
- Depolama tankları
- Genel sac işleri
- Mutfak ekipmanları
- Isı eşanjörleri
Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum




